Urząd m.st. Warszawy informuje:

Place zabaw

Spis treści

 1. Warszawskie miejsca zabaw dla dzieci w oczach rodziców
 2. Kontrola placów zabaw przez Straż Miejską
 3. Jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw

 1. Warszawskie miejsca zabaw dla dzieci w oczach rodziców

  Centrum Komunikacji Społecznej zleciło agencji badawczej IQS and QUANT Group badanie oceny warszawskich miejsc zabaw dla dzieci. Celem badania było zebranie opinii dotyczących potrzeb i oczekiwań wobec miejsc zabaw dla dzieci w Warszawie. Dokonano próby stworzenia wizerunku idealnego miejsca zabaw dla dzieci w oczach rodziców. Badanie zostało przeprowadzone w sierpniu 2008 r. Zastosowania metoda to zogniskowany wywiad grupowy w postaci grup (MG) - liczba grup: 5 MG. 2. Kontrola placów zabaw przez Straż Miejską

  Z myślą o zapewnieniu bezpiecznych warunków zabawy, każdego roku wiosną strażnicy miejscy docierają do wszystkich dostępnych placów zabaw (także nie będących w zarządzaniu Urzędu), sprawdzając ich przygotowanie, tzn. czystość i porządek przed wejściem na nie dzieci. Podstawowym celem wizyt Straży Miejskiej na placach zabaw jest zdopingowanie zarządców do szybkiego uporządkowania miejsc zabaw, które pozwala na wyeliminowanie podstawowych elementów zagrożenia.

  Wrzesień 2007. Aktualizacja 12.02.2014 r. 3. Jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw

  Celem zapewnienia maksimum bezpieczeństwa młodych użytkowników, zabawa na nawet najlepiej wyposażonym placu zabaw wymaga obecności rodziców. Załączona ulotka informuje jak się bezpiecznie bawić z dziećmi na placu zabaw.

  Wrzesień 2008

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności | © Urząd m.st. WarszawyUrząd m. st. Warszawy